فرم اینترنتی پذیرش غیرحضوری (نوبت دهی)

به اطلاع مراجعین عزیز می رسانیم که آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی بوعلی قم با توجه به اقتضائات عالم گیری ویروس کرونای جدید و همچنین به منظور رفاه حال مراجعین و کاهش زمان انتظار ایشان، امکان نوبت دهی و پذیرش غیرحضوری را فراهم نموده است.
افرادی که مایل به استفاده از خدمت پذیرش غیرحضوری (نوبت دهی) آزمایشگاه هستند، می‌توانند با تکمیل فرم اینترنتی پذیرش غیرحضوری (نوبت دهی)، بدون مراجعه به آزمایشگاه، اطلاعات لازم جهت پذیرش را ارسال نمایند. کارشناسان پذیرش آزمایشگاه پس از دریافت و بررسی اطلاعات، در اسرع وقت جهت انجام هماهنگی های لازم با ایشان تماس خواهند گرفت و راهنمایی‌های لازم جهت آماده سازی برای آزمایش را به اطلاع ایشان خواهند رساند.

لطفاً پیش از ارسال تکمیل فرم موارد زیر را مطالعه نمایید:

  1. با توجه به اینکه جهت پذیرش نسخه با تعرفه بیمه نیاز به ارائه اصل نسخه و تایید آن توسط مسئول بیمه آزمایشگاه می‌باشد، لطفاً در هنگام مراجعه حضوری دفترچه خدمات درمانی و کارت شناسایی را آزمایشگاه تحویل بدهید.
  2. در صورتی که نسخه شما از سوی سازمان‌های بیمه‌گر تایید نگردد، هزینه آزمایش با تعرفه آزاد مصوب وزارت بهداشت و درمان محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید که هزینه آزمایش تا زمان دریافت اصل نسخه با تعرفه آزاد محاسبه و ثبت می‌گردد.
  3. لطفاً نسخه خود را با فرمت jpg اسکن و ارسال نمایید.
  4. لازم است درخواست را حداقل 24 ساعت قبل از زمان مورد نظر برای پذیرش حضوری ارسال نمایید. به طور مثال چنانچه مایل هستید در روز دوشنبه به صورت حضوری در آزمایشگاه نمونه دهید، در روز یکشنبه باید فرم اینترنتی پذیرش غیرحضوری را تکمیل کنید.
  5. پرداخت هزینه پذیرش آزمایش‌های درخواستی، پس از انجام تکمیل فرآیند پذیرش و در هنگام مراجعه حضوری صورت می پذیرد.
 
افرادی که مایل به استفاده از خدمات نمونه گیری در محل کار یا منزل خود هستند، می توانند از طریق تماس با آزمایشگاه یا گزینه ی نمونه گیری در محل (صفحه اصلی سایت) درخواست اعزام نمونه گیر به منزل یا محل کار خود را ثبت کنند. مراجعین می توانند توضیحات کامل در مورد خدمت نمونه گیری در محل را در قسمت راهنمای مراجعین> راهنمای خدمت نمونه گیری در محل در صفحه اصلی سایت، مشاهده کنند. مراجعین دقت نمایند که نباید به صورت همزمان برای دو خدمت پذیرش غیرحضوری (نوبت دهی) و نمونه گیری در محل اقدام کنند، چرا که با سفارش درخواست نمونه گیری در محل از طریق یکی از راه های گفته شده، تمامی مراحل پذیرش و نمونه گیری برای ایشان انجام خواهد شد.

"*" indicates required fields

جنسیت*
نام*
تاریخ تولد*
Max. file size: 128 MB.
Max. file size: 128 MB.