29 اسفند 1396
A+ R A-

خط مشی

    خط مشي كيفيت آزمایشگاه تشخیص پزشکی بوعلی

 

با عنایت به اینکه آزمايشگاه تشخیص پزشکی بوعلی از سال 1337 در امر پذیرش ، انجام آزمایش و گزارش دهی آزمایشات مربوط به ایمونو سرولوژی ، هماتولوژی ، ویروس شناسی ، بیوشیمی ، میکروب شناسی ، انگل شناسی ، آنالیز ادرار و بیولوژی ملکولی فعالیت می نماید و همچنین با توجه به رعايت استانداردهای ملي و بین المللی از قبیلISO 9001 : 2008  و  ISO 10002:2004و استاندارد تخصصي آزمایشگاهی ISO 15189 : 2007 و همچنین الزامات اداره کل آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و با تاکید بر اینکه  رعایت اصول حرفه ای و موازین اخلاقی در این آزمایشگاه جزء جدایی نا پذیر  سیاست گذاری های کلان این مرکز می باشد ، اهداف مدیریت کیفیت ذيل را سرلوحه كار خود قرارداده و همواره مي¬كوشيم تا با دميدن روح تعهد در تمامي مديران و كاركنان آزمايشگاه ، نسبت به مردم  و شهری  كه در آن زندگي مي¬كنيم وفاداري و تعهد خود را به اثبات برسانيم. 

 ارتقاء كيفيت خدمات آزمايشگاهي با اجراي متد هاي استاندارد آزمايشگاهي و كاهش عوامل ايجاد كننده خطا در نتايج آزمايشها با اجراي فراگير برنامه كنترل كيفي به گونه¬اي كه همواره معيار و شاخصي براي ارزيابي كيفيت باشيم.  

 سعي در گسترش دامنه آزمايشات مورد پذيرش و انجام آنها در اين مركز با هدف راه اندازي بخش¬ها و فرآيندهاي جديد. 

 تلاش مستمر در جهت افزايش رضايتمندي و رسیدگی موثر به شکایات اشخاص حقیقی یا حقوقی كه به گونه¬اي با اين مركز در ارتباط هستند، به شيوه¬اي كه توان خود را در برطرف كردن نيازهاي آنان افزايش دهيم.  

 گسترش مستند سازي و ارائه گزارشات مديريتي مناسب همراه با به روز نمايي و استفاده از شاخصهاي مناسب ارزيابي.

 تعهد به بهبود مستمر اثر بخشي كليه فرايندها منطبق بر استانداردهاي روز و انتظارات ذينفعان .

 بكارگيري كاركنان مجرب وآموزش ديده و بازآموزي دوره¬اي آنان همراه با اجراي برنامه هاي آموزشي تخصصی اثر بخش به منظور ارتقاء دانش فنی آنان .

 توسعه ایمنی کارکنان ، مراجعین ، محیط زیست و تجهیزات آزمایشگاهی.

تحقق اهداف فوق همواره مد نظر و كعبه آمال مديريت و تمامي كاركنان آزمايشگاه بوعلی بوده به ترتیبی که خود را ملزم میدانیم تا با اجرای کامل الزامات و استاندارد های فوق الذکر همواره در اجرای فرایند های مربوطه با بهترین کیفیت ایفای نقش نماییم. 

در جهت تحقق اهداف و برنامه ها ، اين خط مشي و سيستم مديريت كيفيت ، از طريق بازنگري مديريت در فواصل زماني معين مورد ارزيابي قرار مي گيرد و با اين روش از نتايج عملكرد سيستم اطمينان حاصل مي گردد .

دراين ارتباط اينجانب نيز خود را متعهد به اجراي اين خط مشي دانسته و كليه پرسنل نيز موظف و متعهد به درك ، استقرار و حفظ آن مي باشند . 

اين خط مشي به كليه كاركنان ابلاغ  گرديده و در اختيار كليه طرفهاي ذينفع نيز قرار داده مي شود . 

 

 

                                                                     رياست آزمايشگاه بوعلی

 

بیمه های طرف قرارداد

تامین اجتماعی - خدمات درمانی -نیروهای مسلح -ایرانیان - بنیاد شهید - سایر اقشار و حمایتی - کمیته امداد - روستائیان و عشایر - دانا - سینا - ایران - صدا و سیما - جهاد دانشگاهی - شرکت نفت فلات قاره و بانک ها...

نمایش افراد حاضر درسایت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم