29 اسفند 1396
A+ R A-

تاریخچه

تاریخچه 

آزمايشگاه تشخيص طبي بوعلي با بيش از نيم قرن سابقه درسال 1328 به همت مرحوم دكتر سيد حسن روستايي و به توصيه مرحوم آيت الله بروجردي با توجه به مشكلات بهداشتي درماني آن زمان در شهر مقدس قم تاسيس گرديد. اين مركز اولين آزمايشگاه در شهر قم و جزء اولين آزمايشگاه هاي كشور مي باشد .

 پس از فوت دكتر سيد حسن روستايي در اسفند ماه سال 1380، آزمايشگاه با مديريت دكتر سيد امير مومني و ديگر شاگردان آن مرحوم در ساختمان جديد و با امكانات و تجهيزات تخصصي و مدرن و همراه با فناوري روز ادامه به كار داده و با برخورداري از بخش هاي تخصصي امروزه در رديف يكي از بهترين آزمايشگاه هاي كشور قرار دارد. هم اكنون اين آزمايشگاه با بهره مندي از دستگاه ها و روش هاي پيشرفته آزمايشگاهي علاوه برآزمايش هاي معمول آزمايشگاهي ، قادر به انجام آزمايش هاي تخصصي و فوق تخصصي مي باشد. همچنين اين آزمايشگاه با افتتاح بخش تحقيقاتي و به كار گيري دستگاه ها و روش هاي نوين همچون PCR ، HPLC وكشت سلولي توانايي انجام طرح هاي تحقيقاتي و دانشجويي جهت مراكز دانشگاهي و سازمان ها را دارا مي باشد.

به علاوه اخذ گواهینامه بین المللی ایزو 9001-2008 و ایزو 10002-2004 در سالهای پیاپی و لوح کیفیت وزارت بهداشت در سال 1390 از دیگر افتخارات این آزمایشگاه می باشد.

 

بیمه های طرف قرارداد

تامین اجتماعی - خدمات درمانی -نیروهای مسلح -ایرانیان - بنیاد شهید - سایر اقشار و حمایتی - کمیته امداد - روستائیان و عشایر - دانا - سینا - ایران - صدا و سیما - جهاد دانشگاهی - شرکت نفت فلات قاره و بانک ها...

نمایش افراد حاضر درسایت

ما 32 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم