29 اسفند 1396
A+ R A-

آزمایشگاه تشخیص طبی بوعلی

 کارگاه های آموزشی

 
 
آزمایشگاه بوعلی اولین آزمایشگاه تشخیص طبی خصوصی در استان قم و جزو اولین آزمایشگاه های خصوصی در سطح کشور است که با داشتن سابقه درخشان در امر تشخیص، سالهاست که در خدمت مردم و بیماران محترم می باشد.

بدون شک همگامی با پیشرفتهای شگرف علمی در آزمایشگاه های تشخیص پزشکی، پایه و اساس پویایی این مراکز می باشد . در این راه آزمایشگاه بوعلی افتخار دارد که جزء معدود آزمایشگاه های خصوصی باشد که در سالهای اخیر اقدام به برقراری بخش مستقلی تحت عنوان "بخش آموزش، تحقیق و توسعه" نموده است. از جمله دستاوردهای این بخش :

- بهره گیری از وجود اساتید محترم دانشگاه در جهت آموزش مداوم کارکنان

- همکاری با دانشگاه علوم پزشکی قم و دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم جهت انجام پروژه ها و پایان نامه های دانشجوئی

- برگزاری کارگاههای مختلف آموزشی برای دانشجویان

- تحقیق و پژوهش در جهت به روزآوری تستها و راه اندازی آزمایشات جدید

بدین ترتیب این آزمایشگاه علاوه بر حفظ پویایی ، نقش خود را در ارتقاء دانش فنی همکاران گروه پزشکی در سطح استان به عهده گرفته است. به علاوه خرید و راه اندازی دستگاه ها و ابزار جدید و به روز آزمایشگاهی ، کنترل کیفی مداوم و به همراه افزایش همیشگی دقت و صحت پاسخ آزمایش ها، و در پی آن افزایش رضایتمندی پزشکان و بیماران و همچنین آموزش مداوم پرسنل روال جاری و دغدغه هر روزه ما و از عوامل موفقیت این آزمایشگاه در طی سالیان دراز فعالیت خود بوده است.


معرفی بخش تشخیص مولکولی - ویروس شناسی آزمایشگاه بوعلی

کلیک کنید

 

بیمه های طرف قرارداد

تامین اجتماعی - خدمات درمانی -نیروهای مسلح -ایرانیان - بنیاد شهید - سایر اقشار و حمایتی - کمیته امداد - روستائیان و عشایر - دانا - سینا - ایران - صدا و سیما - جهاد دانشگاهی - شرکت نفت فلات قاره و بانک ها...

نمایش افراد حاضر درسایت

ما 35 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم