بخش های تحقیقاتی آزمایشگاه بو علی

بخش پژوهشی آزمایشگاه در سال 87 و با هدف راه اندازی متدهای جدید در پژوهش های بالینی و غیر بالینی و استفاده حداکثری از امکانات آزمایشگاهی بالینی در طرح ها و پایان نامه ها تاسیس گردید.
اطلاعات بیشتر
1-بررسی خواص آنتی میکروبی نانو در دارو ها با میکروب های E.coli و استاف اورئوس 2-بررسی تاثیر استاتین ها بر مقدار ویروس و تسریع در بهبود عملکرد کبدی بیماران مبتلا به هپاتیت B 3-بررسی اثر طولانی مدت آلاینده ها ی ناشی از دود موتور بنزین سوز بر هوستاز مایعات بدن 4-بررسی اثر تزریق درون بطنی هورمون گرلین در روند بهبود دیابت نوع دو 5-اندازه گیری سطح انیترفرون گاما و اینترلوکین IL- 4 در پلاسمای موشهای مبتلا به سرطان پستان 6-بررسی اثر عصاره گیاه میلر بر محیط قارچ ، ویروس ، باکتری و سلول سرطانی 7-مقایسه تاثیر یک دوره تمرین مقاومتی روی میزان انسولین ، کورتیزول و اینتر لوکین IL-15 در افراد جوان غیر ورزشکار 8-بررسی ارتباط لپتین و تیتر ANA 9-تاثیر آب درمانی در بهبود بیماری های عضلانی اندام حرکتی در اسب ها
اطلاعات بیشتر
بخش تحقیقات و توسعه آزمایشگاه در سال 87 و با هدف راه اندازی روش های جدید در پژوهش های بالینی و غیر بالینی و استفاده حداکثری از امکانات آزمایشگاهی بالینی در طرح ها و پایان نامه های تحقیقاتی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در رشته هایی نظیر بیوشیمی، میکروب شناسی، فیزیولوژی، ژنتیک، زیست فن آوری و غیره تاسیس گردیده است. این بخش دارای ۱۵۰ متر فضای آزمایشگاهی و در حدود ۵۰ متر فضای آموزشی مجزا برای برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی، کارآموزری و کارورزی می باشد. هم اکنون این بخش دارای امکانات پژوهشی بالائی است و امکان انجام پروژه های پیچیده بالینی و مولکولی در آن فراهم می باشد. در زیر می توانید لیست امکانات بخش را مشاهده کنید. برای اطلاع از نحوه استفاده از تجهیزات و هزینه های آن با بخش تحقیقات و توسعه آزمایشگاه تماس بگیرید.
اطلاعات بیشتر
در بخش تحقیقات و توسعه، کوشش شده است با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دستگاه های مدرن و پیشرفته بهترین شرایط برای انجام پایان نامه های دانشجویان گرامی فراهم گردد.
اطلاعات بیشتر
آشنایی با محیط آزمایشگاه و تسلط بر تکنیک های عملی و آزمایشگاهی یکی از نیازهای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد رشته های علوم پایه ( گرایش های مختلف زیست شناسی) و حتی دانشجویان دکتری - بویژه دانشجویان دکتری با پایه تحصیلی غیر مرتبط - می باشد؛
اطلاعات بیشتر
بخش تحقیقات و توسعه آزمایشگاه تشخیص طبی بوعلی، با همکاری مراکز مختلف، به منظور توانمند سازی دانشجویان و پژوهشگران گرامی، اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی می کند.
اطلاعات بیشتر
دفتر یوسرن آزمایشگاه بوعلی و انجمن ژنتیک دانشگاه آزاد اسلامی قم، از ابراز علاقه شما برای شرکت در "کارگاه خون گیری و تزریقات" تشکر می کند. تلاش شده این کارگاه، یک تجربه فراموش نشدنی باشد و به کاربردی ترین شکل ممکن، یکی از ضروری ترین و ابتدایی ترین بخش های عملی کارهای تحقیقاتی را آموزش دهد.
اطلاعات بیشتر
دفتر یوسرن آزمایشگاه بوعلی و انجمن ژنتیک دانشگاه آزاد اسلامی قم، از ابراز علاقه شما برای شرکت در "کارگاه تئوری و عملی روش های محلول سازی" تشکر می کند. تلاش شده این کارگاه، یک تجربه کم نظیر باشد و به کاربردی ترین شکل ممکن، یکی از ضروری ترین و ابتدایی ترین بخش های عملی کارهای تحقیقاتی را آموزش دهد.
اطلاعات بیشتر